Több mint száz fős csapattal érkezik Kolozsvárra Robbie Williams, aki az Untold fesztiválon lép fel augusztusban, jelentették be a szervezők.
Az egységről szóló fesztivál sokféleségre törekszik a zenei felhozatal összeállításában, mondta hétfői kolozsvári sajtótájékoztatóján Bogdan Buta, az Untold igazgatója a Mediafax szerinrt. Hozzátette, a főszínpad idén monumentális lesz, Armin van Buuren és Martin Garrix pedig kimondottan Kolozsvárra összeállított show-val készül.
Mint mondta, idén sikerül elhozni a brit Robbie Williamst, aki a Rekordok Könyvébe is bekerült a legtöbb egyetlen nap alatt eladott jeggyel (1,6 millió). Az előadó több mint száz fős csapattal érkezik, közülük ötven színpadon lesz. Az ötödik Untoldot augusztus 1. és 4. között szervezik meg.
(maszol.ro)
Valódi online hitel minden rászorulónak Jó napot kívánok, Forduljon hozzánk valódi online kölcsönért, pénzügyi helyzetétől (...)
Půjčku můžete získat od 40 000 Kč do 30 000 000 Kč Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete (...)
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek