Az Andrey Zvyagintsev által rendezett orosz filmdráma 2014-ben megnyerte a legjobb forgatókönyvért járó díjat Cannes-ban. Május 21-én, hétfőn este 7 órakor a nagybányai Városi Színház nagytermében is vetítésre kerül.
A The Guradian által is dicsért film Koljáról (Aleksey Serebryakov), egy a Barents-tenger melletti kisvárosban él feleségével, Liljával (Yelena Lyadova), és az előző házasságából származó fiával. A kisváros korrupt polgármestere, Vagyim Shelevjat (Roman Madyanov) azonban szemet vet a javaira, és eltökélt szándéka, hogy elveszi Kolja házát, földjét és autójavító műhelyét. Egyik nap megjelenik nála, és azt mondja, hogy adja el neki mindenét. Miután Kolja nem hajlandó teljesíteni ezt, a konfliktus egyre jobban eldurvul. Hogy megmentse egy élet munkáját, Kolja a régi barátja segítségét kéri.
A jegy 10 lejbe kerül, tizenkét éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott. A rendhagyó hétfői filmvetítés Facebook esemenénye itt érhető el.
Mihály Kriszta – nagybánya.ro (Forrás: Facebook, port.hu)
Valódi online hitel minden rászorulónak Jó napot kívánok, Forduljon hozzánk valódi online kölcsönért, pénzügyi helyzetétől (...)
Půjčku můžete získat od 40 000 Kč do 30 000 000 Kč Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete (...)
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek