Kitiltják a 16 éven aluliakat a WhatsApp-ról.
A Whatsapp a májusban életbe lépő uniós adatvédelmi szabályzás miatt módosította felhasználási feltételeit, és 13-ról 16-ra emeli a felhasználói korhatárt – írta szerdán a BBC.
A Facebook tulajdonában lévő üzenetküldő szolgáltatás az elkövetkezendő hetekben kéri majd alkalmazóit életkoruk újramegerősítésére – az egyelőre nem világos, hogyan lehet majd egy magát 17-nek beállító 13 évest kiszűrni a módszerrel. A Whatsapp az EU-n kívül megtartja a 13 éves korhatárt.
Az Unió Általános Adatvédelmi Szabályzása (General Data Protection Regulation – GDPR) május 25-én lép majd életbe, és alaposan felforgatja a vállalatok - főleg a közösségi oldalak - eddigi adatkezelési gyakorlatát, mivel a felhasználóknak széles jogokat – például a tájékoztatással és a törléssel kapcsolatban - biztosít majd a saját adataikkal kapcsolatban. A GDPR nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a kiskorúakat megvédje a profilalkotástól és a célzott marketingtől.
(index.hu)
Valódi online hitel minden rászorulónak Jó napot kívánok, Forduljon hozzánk valódi online kölcsönért, pénzügyi helyzetétől (...)
Půjčku můžete získat od 40 000 Kč do 30 000 000 Kč Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete (...)
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek