A Nagybánya Területi Ifjúsági Egyeztető Tanács Vándor mozi karavánt indít magyar filmekkel a megye magyarlakta településeire a helyi fiataloknak.
Az első film a Viszkis.
A Viszkis Antal Nimród által rendezett, 2017-ben bemutatott 122 perces magyar akciófilm, Szalay Bence, Schneider Zoltán, Móga Piroska, Klem Viktor főszereplésével.A film Ambrus Attila, a „Viszkis rabló” történetén alapul. A filmet Magyarországon 328 ezren látták.
Monón április 23-án, szombaton, 17 órától a Kultúrotthonban A filmekre Popcornal és kólával várjuk a mozi kedvelőket. A Vándor mozi támogatója az RMDSZ Máramaros megyei Szervezete.
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)
agenthinson@gmail.com Kölcsönre van szüksége? Minden típusú pénzügyi kölcsönt kínálunk (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek