Noileg
2025. március 31., hétfő Zalán napja
árfolyam:
1 euro = 4.9773 RON
1 dollár = 4.6187 RON
100 forint = 1.2358 RON

Az RMDSZ elkezdte az aláírásgyűjtést Crin Antonescunak

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Kelemen Hunor szerint Crin Antonescu azért is jó jelölt, mert nem vágyik a hatalomra.


“A mai naptól gyűjtjük az aláírásokat Crin Antonescunak. Számítunk az Ön támogatására is! Olyan elnökre van szükség, aki tiszteli a magyarokat, hisz az együttműködésben, aki nem hatalmat akar, hanem a polgárok szolgálatát. Románia előre menjen, ne hátra!” – olvasható az RMDSZ hétfő délutáni Facebook-posztjában.

A Románia, Előre Szövetség vezetőivel együtt tartott hétfői sajtótájékoztatóján Kelemen Hunor kijelentette, olyan személyt a legjobb hatalommal felruházni, aki nem vágyik a hatalomra, és ilyen személy Crin Antonescu, a kormánykoalíció elnökjelölte.

Az RMDSZ elnöke Antonescut egy olyan értékelvű politikusnak tartja, aki tiszteli az emberi méltóságot, a szabadságot és a demokráciát. Szerinte a koalíció jelöltje tapasztalt politikus, aki tudja, mikor kell nemet és mikor kell igent mondani. “Olyan ember, aki tiszteletben tartja az etnikai közösségeket” - fogalmazott az RMDSZ elnöke.

(maszol.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

HITELEK ÁTVERÉS NÉLKÜL Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)

HITELEK ÁTVERÉS NÉLKÜL Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)

EXPRESS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek