A Steindl Imre tervei alapján épült barokk alaprajzú Országház felkerült a világ legnépszerűbb 25 látnivalójának listájára.
A TripAdvisor kihirdette a Travelers’ Choice® Awards-on a legnépszerűbb látnivalók listáját. Az elismeréseket 12 hónap alatt világszerte leadott vélemények és értékelések száma alapján osztották ki a legjobbaknak.
A budapesti Országház a 14. helyen végezett, maga mögé utasítva olyan “klasszikusokat”, mint a londoni Big Ben, a görögországi Akropolisz vagy a párizsi Notre Dame. A látványosságokat országok és régiók szerint is kategorizálták. A legnépszerűbb magyar látványosság listára felkerült még a Halászbástya, Cipők a Duna-parton, az esztergomi Bazilika és a Sümegi vár is.
hirado.hu
Project financing program Project financing program. We offer flexible financing for various projects by following the usual (...)
Szüksége van sürgős kölcsönre? Meg kell szerveznie a pénzügyeit? Hitelre van szüksége a tiédhez Otthon, vállalkozás, (...)
SÜRGŐS MAGÁNHITEL KÖZÖTT Jó napot, Jose Manuel - Borondi vagyok, legális és megbízható hitelező. Világos és könnyen (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek