Noileg
2025. április 03., csütörtök Buda, Richárd napja
árfolyam:
1 euro = 4.9774 RON
1 dollár = 4.6059 RON
100 forint = 1.2417 RON

900 fölött az új koronavírus-fertőzöttek száma, 11 beteg halt meg

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Megközelítette a 31 500-at az igazolt fertőzöttek száma Magyarországon.


Fél évvel a koronavírus-világjárvány tavaszi kitörése után megérkezett a pandémia második hulláma. A fertőzöttek számának radikális emelkedése egyre több országot kényszerít ismét korlátozások bevezetésére annak ellenére, hogy a világgazdaság még magához sem tért a tavaszi járványkitörés hatásaitól. A jelek szerint a második hullám Magyarországot is elérte. Kövesse híreinket!

A beazonosított koronavírus-fertőzöttek száma 31 480-ra emelkedett, miután vasárnap újabb 905 ember szervezetében mutatták ki a kórokozót – olvasható a járványról tájékoztató kormányzati honlapon.

Az elmúlt napon 11 koronavírusos beteg hunyt el – a legfiatalabb közülük 68, a legidősebb 83 éves volt –, így a járvány áldozatainak száma 833-ra emelkedett.

Gyógyultnak eddig 8165 embert nyilvánítottak, így az aktív fertőzöttek száma vasárnap 22 482 volt, az ő 35 százalékuk budapesti.

Kórházban 649 koronavírusos beteget ápoltak az elmúlt hét utolsó napján, közülük 40-en voltak lélegeztetőgépen.

(hvg.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Project financing program Project financing program. We offer flexible financing for various projects by following the usual (...)

GYORS ÉS SÜRGŐS HITELEK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)

GYORS ÉS SÜRGŐS HITELEK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek