Deák Kristóf Mindenki című alkotását szerzői jogi okok miatt levették az internetről. Itt van helyette öt másik kisfilm.
Miután kiderült, hogy Deák Kristóf Mindenki című kisfilmje bekerült az Oscar-díjra jelölt legjobb öt alkotás közé, mindenki az interneten keresgélte, és a Youtube-on meg is találta a művet. Egészen tegnap estig, amikor is szerzői jogi okok miatt levették a videómegosztó műsoráról, így valószínűleg majd csak az Oscar-díjátadó után lehet valamilyen formában megtekinteni.
Addig is, amíg csak a trailer elérhető, nézegessék a fiatal rendező korábbi kisfilmjeit, melyeken keresztül nyomon követhető Deák Kristóf formanyelvének kialakulása.
KEDVEZMÉNYES HITELAJÁNLAT ELŐDÍJAK NÉLKÜL Örömmel tájékoztatjuk Önt a Rocket Loans hitelajánlatáról. Garantált, megbízható és (...)
MAGÁNHITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, becsületes, 1 órán belüli gyorskölcsönt nyújtó online (...)
MAGÁNHITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, becsületes, 1 órán belüli gyorskölcsönt nyújtó online (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek