Karácsonyi Vásárt szervez a Németh László Elméleti Líceum 2022. december 21-én, szerdán 17 órától au iskola Híd utcai épületének udvarán.
A vásárban a diákok kézműves termékeit lehet megvásárolni. Az osztályok, csoportok a bevételt általuk meghatározott különböző célokra fogják használni. A vásár ideje alatt az iskola kórusa és diákok fognak énekelni, kántálni.
A vásár célja a közösségépítés, ráhangolódás az ünnepre és egy jó alkalom arra, hogy a diákok, tanárok és szülők találkozzanak és együtt töltsék a délutánt.
HITEL MINDENKINEK Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
HITEL MINDENKINEK Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
Kölcsön magánszemélytol csalás nélkül Megbízható hitelajánlat Sziasztok, hogy segítsek leküzdeni a különféle pénzügyi gondokat (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek