Újabb magyar állampolgároknál és egy iráninál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 85-re nőtt Magyarországon a beazonosított fertőzöttek száma.
A járvány második szakaszához - a csoportos megbetegedések szakaszához - értünk, amikor közösségben, személyes érintkezések útján terjed a fertőzés. Magyarországon is már bárhol jelen lehet a vírus.
A tömeges fertőzés lelassításához nagyon fontos, hogy az idősek, a diákok, és aki teheti, az maradjon otthon, és mindenki tartsa be a szabályokat és az ajánlásokat.A hazánkban beazonosított új koronavírus-fertőzöttek száma: 85 fő. Közülük 10 iráni, 1 brit, 1 kazah és 73 magyar állampolgár. Csak közösen tehetünk a járvány lassításáért! - írja a kormányzati tájékoztató honlap. Az aktív esetek száma 82, egy fertőzött meghalt, kettő meggyógyult.
(origo.hu)
Szüksége van sürgős kölcsönre? Meg kell szerveznie a pénzügyeit? Hitelre van szüksége a tiédhez Otthon, vállalkozás, (...)
SÜRGŐS MAGÁNHITEL KÖZÖTT Jó napot, Jose Manuel - Borondi vagyok, legális és megbízható hitelező. Világos és könnyen (...)
HITEL MINDENKINEK Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek