Az idei rendezvénysorozat színes íz- és italkavalkádot kínál a térre látogatóknak. Ime néhány ajánlat:
Állandó vásár:
Saitos kürtőskalács- és lángos-sütőde, Gál étkezőstand (magyaros ételek), a krasznabélteki Nachbill pincészet borai, a tiszaföldvári Szicsek Pálinkafőzde pálinkái, sörsátor, aszaltgyümölcsös sátor, és egyéb finomságok, továbbá
szeptember 20., szombat
11.00 - 12.30
Főtér Fája születésnap óvodásokkal az Iskoláinkért Gyermekeinkért
Egyesület szervezésében. A magyar nyelvű oktatást népszerűsítő zöld program. A 2011-ben ültetett, tehát idén éppen „óvodás korú” Főtér Fája születésnapját ünnepeljük, amelyre meghívjuk
a nagybányai ovisokat. Ajándékképpen minden ovis hoz egy-egy rajzot arról, hogy mit kíván a Fának, és csoportonként énekkel köszöntik az „ünnepeltet”, aki tortával kedveskedik vendégeinek. A rajzokat az ünnepelt körül állítjuk ki.
16.30 - 17.30
Paprikáskrumpli vetélkedő (kisszínpad). Idén Nagybánya és a környék legízletesebb paprikáskrumplijai versenyeznek!
Az ízvetélkedőre bárki benevezhet, a versenyzők a főztjüket melegen hozzák ki, kezdés előtt 10 perccel.
18.00 - 21.30
Fesztivál koktél a Millennium Vendéglő jóvoltából. Alkoholos és alkoholmentes koktélok keverése és árusítása a téren, és koktél-különkiadás a Fesztivál színeiben.
19.00 - 20.30
Boros nótaest a Vinkliben (krasznabélteki Nachbill pincészet boraival), a nagybányai RMDSZ szervezésében, nótáskedvű házigazda: Simori Sándor.
szeptember 21., vasárnap
13.30
Gulyásozás a Vinkliben
Kérjen késedelem nélkül gyorskölcsönt abban a cégben. Kate coker vagyok, szeretném gyorsan tájékoztatni Önt egy kölcsöncégről, amely 48 órán (...)
Kérjen késedelem nélkül gyorskölcsönt abban a cégben. Kate coker vagyok, szeretném gyorsan tájékoztatni Önt egy kölcsöncégről, amely 48 órán (...)
HITELEK ÉS PÉNZÜGYEK. HITELEK ÉS PÉNZÜGYEK. Üdvözlöm, Erős Zoltán vagyok, becsületes, 1 órán belüli (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek