Az elmúlt héten nagy titoktartás közepette készültek a Nicolae Iorga Általános Iskola 5-8. osztályos diákjai az Anyák napi műsorukra. Titoktartással, hisz nem árulták el anyukájuknak, hogy a Mátyás király és Vincent Van Gogh szellemét megidéző színjátékok mellett, titkos Anyák napi köszöntővel léptek fel a gimnazisták.
Mindemellett egész héten folyó kézműves tevékenységen, csoportokban vettek részt az anyák napi üdvözlet és papírból készített tulipán elkészítése végett.
Ünnepségükön részt vett sok nagyszülő, szülő, testvér s a 9-es Napközi (régi 20-as) óvoda magyar csoportja is.
A tevékenységet a Bethlen Gábor Alap által meghirdetett és megnyert pályázat résztevékenységeként szervezték meg, melynek több részből álló tevékenységsorozata várható.
A Külhoni magyar felsősök éve pályázatainak ez már a második pályázata, amit az iskolában tanuló diákokért szerveznek, hisz már egy on-line újságírási pályázatba is beszálltak a diákok(10 diák) magyartanáruk segítségével.
Gratulálunk a szervezőknek: Lapsánszki Edith aligazgatónőnek, Bálint Beáta magyartanárnak, Kiss Luca történelem tanárnak, Fülöp Gábor zenetanárnak, Ujlaki Zita matematika tanárnak, Vári Renáta óvónőnek.
(szerk.)
Valódi online hitel minden rászorulónak Jó napot kívánok, Forduljon hozzánk valódi online kölcsönért, pénzügyi helyzetétől (...)
Půjčku můžete získat od 40 000 Kč do 30 000 000 Kč Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete (...)
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLUNK Helló, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős pénzügyi (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek