Az RMDSZ kezdeményezésére megalapították az Erdélyi Magyar Értéktár Bizottságot. Az erdélyi magyar értékek beazonosítása, ezek felterjesztése az Erdélyi Magyar Értéktárba, valamint a magyarországi értékek közé, kiemelt feladatunk.
A mai nap mérföldkőnek számít, nagy lépés ezeréves örökségünk megismertetésére és elismertetésére itthon és külföldön egyaránt – fogalmazott Hegedüs Csilla, az RMDSZ kultúráért felelős ügyvezető alelnöke november 19-én, csütörtökön azt követően, hogy a Szövetség kezdeményezésére, széleskörű összefogásnak köszönhetően, 11 civil szervezeti képviselő jelenlétében megalapították az Erdélyi Magyar Értéktár Bizottságot (EMÉB) Kolozsváron. Az alakuló ülésen a magyar szakminisztériumot Antal Andrea, a Hungarikum Főosztály megbízott főosztályvezetője képviselte.
szabadsag.ro
Genuine loan offers apply now Do you need finance to start up your own business or expand your business, Do you need funds to pay (...)
LOAN OFFER APPLY FOR MORE INFO I know of a genuine loan company that can grant you a loan without any problem or delay with a very (...)
A LEGJOBB ÚJ HITEL Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek