2019. január 17., csütörtökön 18.00 órától a Teleki Magyar Házban.
PAPP TÍMEA „A kő lelke” sorozat megálmodója, kavicsokból és kövekből készít gyönyörű képeket, hihetetlen érzékenységgel. Az alkotások leginkább a romantika világába kalauzolnak bennünket, visszatérő témák a család, az otthon, az állatok és a tenger. A fa alapra rögzített köveket nem alakítja, nem csiszolja, hanem mindig az odaillő, a kép témájához és az alakhoz igazodó kavicsot, követ kutat fel.
Az egyedi tárlatot TÓTH IMRE „BRUTI” STAND-UP HUMORISTA fergeteges estje kerekíti feledhetetlenné.
„BRUTI”, azaz Tóth Imre a Dumaszínházban kezdte pályáját, ahol többek között Showder Klubos és Rádiókabarés szerepléseinek köszönhetően országos ismertségre tett szert. Egy évtizede járja az országot stand-up műsoraival, melyben a humor mellett a zene is fontos szerepet kap: gitárral és humoros dalokkal színesíti műsorát. Előadásának címe: Több nap, mint stand-up!
Az egyedi hangulatú, vidám újévi eseményre a BELÉPŐ/ költség-hozzájárulás 15 lej! Megváltható januát 7-től a Házban, vagy a helyszínen (a helyek függvényében).
MAGÁN- ÉS NEM BANKI HITELEK Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
MAGÁN- ÉS NEM BANKI HITELEK Helló, ROMHANYI ANIKO vagyok, legális és megbízható hitelező. kölcsönöket kínálok. (...)
WE OFFER LOANS WITHIN 24 HOURS APPROVAL GUARANTEED We Offer Real Credit Services. To The General Public, Now In Order To Improve Mankind And Save (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek