Minden idők egyik legromantikusabb kolozsvári koncertjének ígérkezik. Lehet a zsebkendőket előkészíteni!
Ha van valaki, akit tényleg nem kell bemutatni a zene szerelmeseinek, az André Rieu és monumentális, több mint félszáz tagot számláló zenekara, a Johann Strauss Orchestra. A világ számos pontján töretlen sikernek örvendenek, évente legalább 700 ezer embert megmozgató koncertet adnak, a Keringőkirály Facebook-oldalát pedig több mint négymillió lelkes rajongó követi.
Koncertjeire már-már fojtogató romantika, elegancia és pátosz jellemző. Elég csak megnézni valamelyik – a közösségi oldalakon rendszeresen szembejövő – koncertfelvételét, hogy lássuk, mindez összességében megmagyarázhatatlan erővel képes hatni a közönségre.
Nem is szorul ez különösebb magyarázatra, aki szereti, annak ott helye a kolozsvári koncerten, 2019. április 5-én a BT Sportcsarnokban. A legismertebb és legszebb musical- és film-betétdalok, operarészletek, keringők mellett minden bizonnyal Kolozsváron is felcsendülnek popslágerek, klasszikus feldolgozásban.
A jegyeket november 29-én, 10 órától kezdik értékesíteni az Eventim oldalán.
(foter.ro)
Kérjen késedelem nélkül gyorskölcsönt abban a cégben. Kate coker vagyok, szeretném gyorsan tájékoztatni Önt egy kölcsöncégről, amely 48 órán (...)
Kérjen késedelem nélkül gyorskölcsönt abban a cégben. Kate coker vagyok, szeretném gyorsan tájékoztatni Önt egy kölcsöncégről, amely 48 órán (...)
HITELEK ÉS PÉNZÜGYEK. HITELEK ÉS PÉNZÜGYEK. Üdvözlöm, Erős Zoltán vagyok, becsületes, 1 órán belüli (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek